PRAKTYKI - MCEiRS w Goniądzu

MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY
im. UNII EUROPEJSKIEJ w GONIĄDZU
Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej
Przejdź do treści
PRAKTYKI
Zapraszamy wszystkich chętnych do odbycia praktyk.  Dotyczy to studentów kierunków: pedagogika, resocjalizacja, praca socjalna, psychologia, prawo, administracja i inne. Mamy podpisaną umowę o współpracy z Uniwersytetem w Białymstoku i Uniwersyetetm Gdańskim.

Dla osób dojeżdżających z dalszych odległości  (np. Warszawa) możemy zapewnić noclegi i wyżywienie ( TO ZALEŻY OD AKTYWNOŚCI)

W sprawach organizacyjnych proszę o kontakt  e-mail lub telefoniczny. D Warunki organizacji praktyk są negocjowane indywidualnie. Dla osób odbywających praktyki umożliwiamy również przeprowadzenie badań do pracy licencjackiej i magisterskiej.

Opiekunem praktyk jest Pani Paulina Waszkiewicz Kontakt  857380023, 451158303  paulina.wasniewska@mowgoniadz.pl
WOLONTARIAT
Zapraszamy osoby chętne na wolontariat do Centrum. Dotyczy to zarówno studentów, jak i osób dorosłych, emerytów, osób pracujących. Przyjmiemy wszystkie osoby niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się pomysłowość i chęć pracy z młodzieżą. Można pomagać w zajeciach szkolnych, organizować zajęcia pozalekcyjne. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Osoby chętne proszę o kontakt 500017023.
STAŻE
Zapraszamy wszystkich chętnych do odbycia STAŻY na stanowisku pracownika socjalnego/ opiekuna nocnego  finansowanych przez Urzędy Pracy.

Osoby, które chcą odbyć staż w Ośrodku  proszone proszone są o kontakt  telefoniczny lub e-mail.  Dane kontaktowe na stronie.  

Warunek:  dotyczy osób studiujących lub tych,  które ukończyły studia z zakresu pedagogiki, psychologii, resocjalizacji, pracy socjalnej lub pokrewnych.
BADANIA NAUKOWE
Wymagania:
  1. zaświadczenie z uczelni,
  2. przesłanie wzorów ankiet, które będą  wykorzystywane do badań,
  3. podpisanie oswiadczenia o zachowaniu tajemnicy danych wychowanek (w przypadku korzystania z akt osobowych).

Kontakt z Panią Pauliną Waszkiewicz
Wróć do spisu treści